Gündem

Vali Şefik Aygöl’den Gölpazarı temasları

Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde bir dizi temasta bulundu.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Gölpazarı’na gelen Bilecik Valisi Şefik Aygöl, öncelikle Kaymakamlık’a gelerek burada Kaymakam Alparslan Sözen’den ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı. Akabinde İlçe Belediyesine geçen Vali Aygöl, Belediye Lideri Hayri Suer’den yapılan hizmetlere ait bilgi aldı.

Gölpazarı temaslarına muhtarlar buluşması ile devam eden Vali Şefik Aygöl, burada ilçede vazife yapan muhtarların sıkıntılarını dinledi. Aygöl konuşmalarında, “En büyük gayemiz Valilik makamı da dâhil olmak üzere mülki yönetim amirleri ve kurum müdürlerinin ulaşılabilir olmasıdır. Diyalog ortamında çözülemeyecek sorun yoktur” dedi.

Ardından beraberinde eşi Nazlı Aygöl ve İlçe Kaymakamı Alparslan Sözen ile birlikte esnafı ve köylü pazarını ziyaret eden Vali Şefik Aygöl, vatandaşlarla bir mühlet sohbet etti.

Vali Aygöl, Gölpazarı’nda imali tamamlanan Ceviz Kurutma Tesisi, Soğuk Hava Deposu, Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulundu.

Gölpazarı’nda bulunan öğrenci yurduna da uğrayan Vali Şefik Aygöl, burada öğrencilerle gelecek planları üzerine sohbet etti. Akabinde öğrencilerin isteği üzerine hatıra fotoğrafı çektiren Aygöl, ilçeden ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu