Gündem

Şoka giren kazazede ‘Rüya bu’ deyip koşmaya başladı

Denizli’de motosikletin çarptığı yaya, yaşadığı şokun tesirinden kurtulamadı. Polis, sıhhat grubu ve yakınlarına güç anlar yaşatan genç, bir anda ‘Rüya bu’ deyip koşmaya başladı.

Kaza, Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, aldığı paket servisini müşteriye yetiştirmeye çalışan motosikletli kurye, bulvarda seyir halinde iken bir anda karşıdan karşıya geçmek için yola inen gence çarptı. Yaklaşık 5 metre sürüklenen motosiklet ve şoförü yola savrulurken; çarpılan genç ise asfalta yığılıp kaldı. Kazazedelerin yardımına koşan vatandaşlar, 112 Acil Davet Merkezi’nden de yardım talep etti.

Aniden koşmaya başladı

Bilinci açık olan motosikletli kurye yerde ambulansın gelmesini beklerken, baygınlık geçiren genç ise bir mühlet sonra kendisine gelmeye başladı. Polis ve kazayı öğrenince olay yerine gelen yakınlarının yardımıyla ayağa kalkabilen genç, temin edilen tabure oturması istenince bir anda agresif bir tavır sergilemeye başladı. “Rüya bu, beni tutmayın. Neden bu kadar insan toplandı. Ben kaza falan yapmadım” diyen genç, polis ve yakınlarının elinden kurtularak koşmaya başladı. Gruplar ve vatandaşların şakın bakışları ortasında olay yerinden uzaklaşmaya çalışan genç, yakınları tarafından yakalandı. Polis ve yakınların eforlarına karşın ikna olmayan genç, kendini muayene etmek isteyen sıhhat grubuna de güç anlar yaşattı.

Sakinleşmesi için uzun mühlet uğraş harcanan genç, daha sonra ambulansa alınarak acil servise sevk edildi. Tedavileri tamamlanan yaralılar taburcu edilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu