Sağlık

SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde “Spinal Günleri- III”

SANKO Üniversitesi Hastanesi ve Türk Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Hudut Cerrahisi Kümesi tarafından “Gaziantep Spinal Günleri-III” toplantısı düzenlendi.

SANKO Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Hudut Cerrahisi Bölümü’nden Prof. Dr. Mehmet Zileli, Spinal Günleri’nde paylaşılan bilgilerin, spinal cerrahi alanındaki standartları yükseltebileceğini söyledi.

Bu çeşit toplantılarla bölgede spinal cerrahi alanında yapılan ameliyatlar ve klinik çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişi de yapabildiklerini belirten Prof. Dr. Zileli, “Spinal Günleri, spinal cerrahi ve omurga sıhhati alanındaki uzmanların bir ortaya gelerek bilgi ve tecrübelerini paylaştığı kıymetli bir aktiflik haline geldi. Bu da bu toplantıların devamlılığının ne kadar değerli olduğunu göstermektedir” dedi.

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Hudut Cerrahisi Ana Bilim Kısmı Dr. Öğr. Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Kadir Çınar, Dr. Öğr. Üyesi Erdal Yayla, SANKO Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Hudut Cerrahisi Bölümü’nden Doç. Dr. Murat Ulutaş ile farklı sıhhat kuruluşlarından beyin ve hudut cerrahlarının katıldığı toplantıda, 25 Aralık Devlet Hastanesi Beyin ve Hudut Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ali Irmak “Lomber Dar Kanalda Ameliyat Endikasyonları ve Teknikleri” konusunda paylaşım yaptı.

SANKO Üniversitesi Hastanesi Anadolu Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantı, bahisle ilgili olay sunumlarının akabinde, anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu