Ekonomi

Rixos Mısır’da yılbaşı programı belirli oldu

ANTALYA (DHA) – MISIR’ın beğenilen tatil merkezleri Sharm El Sheikh ve Hurghada’da bulunan Rixos otelleri, yılbaşı programını duyurdu. Konukları cümbüş dolu bir programın beklediği tabir edilen açıklamada, “Rixos Premium Seagate, Rixos Sharm El Sheikh ve Rixos Premium Magawish Suites & Villas’ta konserler, DJ performansları ve daha ziyadesiyle dolu bir yeniyıl cümbüşü hazırlandı” denildi.

Açıklamanın devamında şu tabirlere yer verildi:

“Rixos Premium Seagate hem yetişkinler hem de çocuklar için çok farklı şov ve aktiflikleri 30 Aralık – 6 Ocak  boyunca konuklarına sunuyor. 31 Aralık yılbası gecesi dünyaca ünlü Gipsy Kings ft. Tonino Baliardo kümesi, ünlü Rumen müzikçi Inna ve DJ Deniz Koyu sahne alacak. 4 Ocak’ta Atomic Girls kümesi, 6 Ocak’ta ise Top Hit Bands ve dünyaca ünlü Türk DJ Burak Kâfi konuklara unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Rixos Sharm El Sheikh’te yılbaşı haftasını geçirecek olan konuklar, 31 Aralık’ta Fly Project, Atomic Girls, Adgrms, 2 Ocak’ta 2Elements ve Adgrms, 3 Ocak’ta Plastik Funk ve Adgrms, 4 Ocak’ta 2Elements ve Plastik Funk, 6 Ocak’ta ise Inna ve Deniz Koyu’nun sahne performanslarına şahit olacak.

“Aynı vakitte Zumba- fitness eğitmenleri Sergey Pobegalov ve Sergey Oleynikov’da 30 Aralık- 7 Ocak ortasında her iki otelde yapacakları spor etkinlikleriyle konukların yeni yıla zinde bir baslangıç yapmalarına yardımcı olacak.

“Rixos Premium Magawish Suites & Villas bu yılbaşında konuklarını eğlendirerek dinlendiriyor. 31 Aralık yılbaşı gecesi ünlü müzikçi Faydee, Top Hit Bands ve 2Elements’in sahne alacağı otelde, 6 Ocak’da ise Gipsy Kings ft. Tonino Baliardo ve Plastik Funk konuklara dopdolu bir yılbaşı haftası vaat ediyor. Zumba eğitmeni Hender Corredor’da 30 Aralık- 7 Ocak tarihleri ortasında zumba ve fitness programları ile konuklarla birlikte olacak.”

12 ay boyunca denize girilebilen Sharm El Sheikh ve Hurghada’ya, vizesiz olarak Antalya ve İstanbul’dan direkt uçuşlar bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu