Kültür Sanat

Lider Dündar, TÜGVA’nın etkinliğinde öğrencilerle buluştu

Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, TÜGVA tarafından düzenlenen “6. Kitap Kurdu Yarışması” lansmanına katılarak TÜGVA Yüksek İstişare Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan ve öğrencilerle bir ortaya geldi.

Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından gerçekleştirilen TÜGVA Ortaokul ‘Kitap Kurdu Yarışması’nın İstanbul Rami Kütüphanesi’nde düzenlenen lasmanına katıldı. Lider Dündar, düzenlenen lansman programında TÜGVA Yüksek İstişare Konseyi Üyesi Bilal Erdoğan’ın yanı sıra Bağcılar Belediye Lideri Abdullah Özdemir, Eyüpsultan Belediye Lideri Deniz Köken ve TÜGVA Genel Lideri İbrahim

Beşinci’nin katıldığı programda orta okul öğrencileriyle bir ortaya geldi. Ortaokul öğrencilerinin kitap okuma alışkanlığı kazanmaları için organize edilen TÜGVA Kitap Kurdu Yarışması’nın bu yıl 6.’sı düzenlenecek. 81’ilde Türkiye geneli olarak yapılan müsabakanın, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı için açılışı Rami Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Programın sonunda Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, öğrencilere çeşitli armağanlar verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu