Gündem

KAYMEK, İngilizce A1 düzeyi 2. Küme kurs kayıtlarını başlattı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleksel Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), yabancı lisan öğrenmek isteyen vatandaşlara yönelik İngilizce A1 Düzeyi Kurs kayıtlarını başlattı.

Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim ve mesleksel kurslarda öncü kuruluşu KAYMEK, öğrenci ve eğitim dostu olan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla binlerce Kayseriliye dokunacak fiyatsız kurslar düzenlemeye devam ediyor. Bu çerçevede kaliteli bir eğitimle yabancı lisan öğrenmek isteyen vatandaşlara yönelik İngilizce A1 Düzeyi Kursu düzenliyor. Fiyatsız ve yüz yüze verilecek İngilizce kursunun kayıtlarını başlatan KAYMEK, kurs sonunda eğitimleri başarılı bir formda tamamlayan kursiyerlere iştirak sertifikası da verecek. KAYMEK Sümer Tesisi’nde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 13.30-16.30 saatleri ortasında düzenlenecek olan İngilizce A1 Düzey (2.Grup) kursuna kayıtlar www.kaymekonline.com internet adresi üzerinden yapılabilecek.

Büyükşehir KAYMEK, ayrıyeten vatandaşlara Fransızca, Korece, Rusça, Almanca ve Arapça kursları ile de fiyatsız olarak kurs hizmeti sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu