Gündem

Kaymakam Bilici: “Vatandaşlarımıza en düzgün hizmeti sunabilmek için daima birlikte çalışıyoruz”

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, köylere yapılan hizmetlerin kıymetine dikkat çekerek, “Köylerimizin problemlerine en yanlışsız ve vatandaşlarımıza en uygun hizmeti sunabilmek için daima birlikte çalışıyoruz” dedi.

Emirdağ Köylere Hizmet Götürme Birliği 2023 yılı meclis toplantısı Kredi ve Yurtlar Kurumu konferans salonunda vilayet genel meclis üyeleri ve köy muhtarları ile gerçekleştirildi. Toplantı Kaymakam Osman Bilici başkanlığında yapıldı. Toplantıya Vilayet Genel Meclis üyeleri ve köy muhtarları iştirak sağladı. Toplantı çerçevesinde 2024 yılı plan ve varsayımı bütçe değerlendirmesi yapıldı. Köylerdeki yatırım çalışmaları, gereksinim ve sıkıntıların konuşulduğu toplantıda Bilici muhtarların talep ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşların en âlâ ve en kaliteli hizmete her vakit hak ettiğini söyleyen Bilici kelamlarına şu biçimde devam etti:

“Köylerimizin meselelerine en yanlışsız ve vatandaşlarımıza en düzgün hizmeti sunabilmek için daima birlikte çalışıyoruz. Hizmetlerin daha da artması ve yerini bulabilmesi için daima birlikte el birliği ile çalışmaya da devam edeceğiz.”

Oy birliği ile kabul edilen 2024 yılı plan ve bütçe görüşmelerinin akabinde Bilici’nin katılan herkese teşekkür etmesi ile toplantı son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu