Gündem

Hakkari’de 6 başka noktada su arızası giderildi

Hakkari Belediyesi grupları, soğuk havaya karşın yaptıkları hummalı çalışma sonucunda 6 farklı mahalledeki içme suyu arızasını giderdi.

Hakkari Belediye Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü takımları, hafta sonu mesaisi gözetmeksizin vatandaşın mağdur olmaması için geceli gündüzlü çalışmalarını sürdürüyor. Belediye grupları Yeni, Karşıyaka, Berçelan ve Biçer mahalleleri olmak üzere birçok noktada meydana gelen içme suyu arızasına müdahale etti. Vatandaşların dert yaşamaması için sabah saatlerinde çalışma başlatan takımlar arızayı giderilerek yine birçok noktaya su akışını sağladı. Grupların başında bulunan Su Şefi Osman Budakbeyoğlu, Hakkari’nin coğrafik yapısı nedeniyle kuvvetli bir yer olduğunu belirterek, çok sayıda su arızasına müdahale ettiklerini belirtti.

Kar yağışı olmadan kentteki bütün su arızalarını kısa müddette gidermek için çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğini belirten, Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü yetkilileri, takımların hafta sonu mesaisi demeden çalışmaların sürdüğünü belirttiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu