Gündem

Çıldır’da öğretmenler günü aktifliği

24 Kasım Öğretmen Günü münasebetiyle Çıldır’da bir dizi aktiflik düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Çıldır Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk bırakıldı.

Çıldır İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çelenk sunma merasimine Çıldır İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Çelenk sunma merasiminin akabinde Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit ve ebediyete intikal etmiş öğretmenler anısına bir dakikalık hürmet duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek İlçe öğrencileri ismine büyük bir uğraş gösteren eğitim-öğretim topluluğunun yönetimci ve öğretmenleriyle yemekte bir ortaya geldi.

İlçede misyon yapan öğretmenler ve emekli öğretmenlere teşekkür ederek konuşmaya başlayan Kaymakam İpek, öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu söz etti.

Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek’in yanı sıra, Çıldır Belediye Lideri K. Yakup Azizoğlu, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız ve ilçe protokolünden birtakım kurum amirleri yemekte hazır bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu