Gündem

Altıeylül gönüllere dokunuyor

Altıeylül Belediyesi mesken sahipliğinde Sabri Uğur Millet Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen tertipte Toplumsal Hizmet Merkezi idaresiyle birlikte ’Eskiye Dair Her Şey’ bahisli aktiflik düzenlendi.

Yaklaşık 1,5 saat süren aktiflikte konuklar adeta vakitte seyahat yaparak eski günlere geri döndüler. Altıeylül Toplumsal Hizmet Merkezi Müdürü Erbil Gündoğan, Psikolog Ulaş Göçkün, Sosyolog Bilge Bahadır’da bulunduğu aktiflikte Sabri Uğur Parkı ve Millet Kıraathanesi’nde konuklarla beğenilen sohbet etme fırsatı buldu.

Müdür Erbil Gündoğan’ın da, “Eskiye dair her şey vakit geçtikte unutuluyor. Tahminen de şimdiki gençler, o sobanın sıcaklığını, o hoş kokan ekmeğin tadını, bizleri biz yapan pahaları pek bilmezler. Hani daima deriz ya nerede o eski günler? Eskiler daima anılarda, eskiler daima kitaplarda kalacak” diye konuştu.

Konuklar vakitte seyahat yaptı

Etkinliğe iştirak sağlayan konuklar da sırayla eski günleri yâd ederek anılarını tazeledi. Yaklaşık 1,5 saat sohbette konuklar yapılan aktiflikten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek Altıeylül Belediyesi’ne ve Toplumsal Hizmetler Merkezi takımına teşekkür etti.

“Bizlere bu fırsatı veren herkese teşekkürler”

Yapılan sohbetin akabinde fotoğraf çektiren konuklar, “Yapılan bu aktiflikle eskiye dönmenin mutluğu içerisinde olduk. Bizleri bugün burada konuk eden Altıeylül Belediye Liderimiz Hasan Avcı’ya, Altıeylül Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü çalışanına çok teşekkür ederiz. Bizleri hiçbir vakit yalnız bırakmayan Aile ve Toplumsal Hizmetler Müdürlüğümüze ve Altıeylül Belediyemize şükranlarımızı sunarız” dedi.

Misafirler; “Şimdilerde çıkan cep telefonları ve elektronik aletler bizleri esir almış durumda. Bizler o eski günleri hatırlayarak hoş bir gün geçirdik. Yaklaşık 1,5 saat süren sohbette daima eskileri yad ettik ve hasretini duyduk. Bizlere bu fırsatı veren herkese teşekkür ederiz. Bir dahaki aktifliği sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu